Surtaş Otogaz ve Petrol

Surtaş; yönetimdeki profesyonel kadrosu, nitelikli iş gücü ve geniş vizyonu ile akaryakıt istasyonu işletmeciliğinde bir marka olmuştur.

Toptancılar sitesi, Toptan Sebze Hali Karşısında LPG istasyonu olarak açılan istasyonumuz, 2007 yılında, akaryakıt pompaları da eklenerek yeni yüzü ile hizmete geçmiştir. Moil kimliği ile çalışmasını sürdüren Surtaş Otogaz ve Petrol İstasyonumuzda, 2 adet akaryakıt ve iki adet LPG pompasında sizlere kaliteli hizmet vermektedir.
İstasyonumuzda, Surtaş AVANTAJ KART kullanılmakta olup, müşterilerimiz; aldıkları akaryakıt veya otogaz alımları karşılığında, otomatik olarak puanları yazılmakta, kazandıkları puanları, EPDK kararı gereğince hizmet olarak yıkamada ve süpürgede kullanabilmekte, finansal destek bakımından ise kullandığı yakıt türünden bedelsiz yakıt alabilmektedir.


Surtaş Market

İstasyonumuzda market hizmeti 24 süreyle verilmektedir. Marketimizde yiyecek, içeçek, madeni yağ ve grupları ile oto aksesuar parçaları da bulunmaktadır..

İstasyonumuzda, 7/24 saat kesintisiz market hizmeti verilmektedir. Amadeni yağ grubu, antifiriz, oto aksesuar ve temizlik ürünlerine ek olarak gıda grubu da yer almaktadır. Mevsime bağlı dondurma, su ve sigaranın uygun fiyata marketimizden satışı yapılmaktadır.